شریعتمداری عزیز

استاد ارجمنم جناب شریعتمداری هرگاه سخن می گوید در اردوگاه خیانت پیشگان اصلاح طلب زلزلۀ 24.5 ریشتری روی می دهد! به همین دلیل است که مدعیان  « ادب مرد به ز دولت اوست» دربرابر ایشان فقط به فحاشی و لجن پراکنی روی می آورند.

هر پیشنهادی غیر از محاکمه سران فتنه های اخیر دور زدن قانون است

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: هر پیشنهاد و اقدامی غیر از محاکمه و مجازات سران فتنه ها و آشوب های اخیر مصداق دور زدن قانون و بی توجهی به آن است.

حسین شریعتمداری در گفت و گو با موج قانون تاکید کرد: سران فتنه های اخیر نباید تخت هیچ شرایطی از اجرای قانون مصنون بمانند و هر پیشنهادی به غیر از اجرای صریح قانون در رابطه با سران اغتشاشات اخیر از نظر ملت ایران قابل قبول نیست.
وی ادامه داد: ملت هوشیار و مومن ایران اسلامی در احقاق حق خودشان از سران فتنه های اخیر جدی و ثابت قدم هستند و مسئولان قضایی باید در این رابطه بدون توجه به هر پیشنهاد و هیاهوهای سیاسی مجرمان را به سزای اعمال خودشان برساند.
کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: هیچ کس نمی تواند حق ملت ایران را نادیده بگیرد افرادی که این روزها سخن از حکمیت  می زنند به استیفای حقوق پایمال شده ملت ایران توجه ای ندارند و تنها قصد دارند به اهداف حزبی و سیاسی خودشان دست پیدا کنند.
شریعتمداری گفت: شاید بتوان حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری را یک موهبت الهی تبیین کرد، موهبتی که باعث شد عوامل فتنه که شاید طی چند سال گذشته در مراکز قدرت نقش آفرینی می کردند به خوبی شناسایی شده و تصفیه شدند.
وی تاکید کرد: عوامل اصلی فتنه های اخیر قدرت و نظام و هوشیاری ملت ایران را نادیده گرفته بودند اما زمانیکه قصد داشتند فتنه شوم خودشان را به فعل برسانند با سدی مستحکم و ناگسستنی از سوی ملت و نظام روبرو شدند.
شریعتمداری ادامه داد: سران آشوب های اخیر دیگر نزد ملت ایران هیچ اعتبار و منزلتی ندارند و باید گفت که تاریخ مصرف آنها به پایان رسیده است و به نوعی شکست خودشان را از زبان دیگران  به طور صریح و نهان بیان می کنند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران ماهیت اصلی  سران اغتشاشات را روشن کرد این شعار از سوی عوامل صهیونیستی تعریف شده بود که سران آشوب های اخیر نیز با حمایت از این شعار وابستگی خودشان را به صهیونیست ها نشان دادند.
شریعتمداری در خاتمه خاطر نشان کرد: خواست ملت ایران محاکمه عوامل اصلی آشوب های اخیر است و می طلبد که دستگاه قضایی بدون تسامح و اغماض در این رابطه وارد عمل شده و قانون شکنان را به سزای اعمال خودشان برساند.انتهای خبر//www.mojeghanoon.com//سایت خبری تحلیلی موج قانون

/ 5 نظر / 7 بازدید
علی دهقان

سلام ممنون كه لينكم كردي در ضمن من كاري به سياست مياست ندارم من فقط ميگم ايرا ن هر جوري باشه بايد به عنوان يك كشور اسلامي قدرتمندترين كشور دنيا باشه وهمه ي دنيا رو كمكش حساب كنن/لينكت كردم

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

وبلاگ نویس محترم با سلام به اطلاع میرساند سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 88/7/8 الی 88/7/18 در مصلای امام خمینی از ساعت 10 صبح الی 20 برگزار می گردد. لذا از شما دوست عزیز دعوت می شود از بخش های مختلف نمایشگاه به ویژه سالن پایگاههای اینترنتی و وبلاگ ها بازدید نمایید. سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

سید مسطبا

سلام بابت راهنمایی تان در مورد مجله راه متشکرم. ان شاالله که تمام نشده.

حضور

سلام متشکرم از لطفتون ، وبلاگ شما هم بسیار خوب و خواندنیست و لذت بردم به امید ارتباطهای لینکی بیشتر و به امید آشکارشدن هرچه بیشتر چهره نفاق یا علی

فضل محمد انصاری

اکبر akbar خان لطفا خونسردی تانرا حفظ کنید. اگر بنده چنین الفاظ رکیک را که شما به در این بلاگ به کار بردید در دیار فرنگ به کار ببرم فردای آن روز باید این کشور را ترک کنم. خداوند پدر و مادر آخوند های شما را بیامرزد که شما را هنوز هم اجازه می دهند آنجا بمانید و آزادانه حرف بزنید. لطفا کشور تانرا چون کشور زادگاه بنده(افغانستان) به میدان بزکشی نسازید.