پاسخ به برخی نظرات!

یکی از ادعاهای واهی مخالفین نظام اسلامی این است که در ایران آزادی بیان وجود ندارد. اما آیا در دنیای مجازی هنگامی که به یک وبلاگ بر می خورید،در بیان دیدگاه خود محدودیتی وجود دارد؟

بسیاری از وبلاگ نویسان به این موضوع مواجه شده اند که برخی فریب خوردگان در برابر استدلال محکم وبلاگ نویسان انقلابی ، دست به فحاشی می زنند.

نمی دانم شما خواننده گرامی تا به حال این ضرب المثل را شنیده اید یا نه ؟ از قدیم گفته اند " دزد باش ولی مرد باش!" حالا سوال این است که آیا این که کسی در خانه اش بنشیند و مطلبی منطقی بخواند که با آنچه از سوی رسانه های دشمن مملکت در ذهنش فرو کرده اند منافات دارد ، و در جواب هر آنچه که لیاقت خانواده خودش است را بنویسد و ادب نداشته خودش را به رخ بکشد ، شیوه مردانگی است؟کسانی که لیاقت آزادی بیان در یک وبلاگ را ندارند چگونه ادعا دارند که در مملکت اجازه داده شود که هر کس از ننه اش قهر کرد دست به قلم ببرد و بر مقدسات مردم بتازد و با استدلال آزادی بیان کسی هم معترض نشود؟

کسانی که با مطالعه یک مطلب به حق ،حرفی برای گفتن ندارند و با نگاه به خواهر و مادر و ناموس نداشته خودشان نویسنده را نیز به کیش خود می پندارند ، آیا بویی از جوانمردی و انسانیت برده اند؟

من از طرف همه وبلاگ نویسان انقلابی در جواب تمام فحاشی های این گروه اندک می گویم : آب دریا از دهان سگ نمی گردد پلید!!

/ 0 نظر / 17 بازدید