ترقی معکوس میر حسین :از دست بوس بیگانگان تا پابوس آنها !!

        از دست بوس میل به پا بوس کرده ای                 خاکت به سر ترقی معکوس کرده ای!

 

شکست مفتضحانۀ فتنۀ سبز ، حمایت غیرتمندانۀ ملت ایران از ولایت فقیه ،  حضور اقیانوس عظیم مردم در نه دی 88 که بر سر موسوی و کروبی آوار شد ، موفقیت ایران اسلامی در مذاکرات هسته ای ، موفقیت ملت و دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و ...

این ها همه فقط تعدادی از شکست هایی است که در این دوسال اخیر بر امریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی تحمیل گردیده است.اما قیام مردم کشورهایی چون تونس و مصر ، آن هم بر علیه مزدوران امرکایی که بر آنها حکومت می کردند ، به نوعی کمر استکبار  جهانی را شکسته است. عجیب نیست که برای فرار از حقارت ناشی از شکست ، مصرانه ادعا می کنند که مردم مصر فقط انگیزه های اقتصادی دارند. اما حقیقت ماجرا در میدان التحریر روی می دهد ، نه در استدیوی بی بی سی .

حقیقت این است که ملت غیور ایران سی و دو سال قبل با انقلاب خود اسطورۀ قدرت امریکا را شکستند و استکبار را تحقیر کردند.  بعد از آن بود که حرکتهای انقلابی و اسلامی به تدریج شکل گرفت.رشته ای که از انقلاب اسلامی ایران شروع شد و تا انقلاب جهانی ولی عصر ادامه دارد.

بیخود نیست که ارکان خارج نشین فتنۀ سبز ، به وضوح به یکی از مهمترین اعتقادات مردم یعنی وجود مبارک حضرت ولی عصر ( عج) حمله می کنند.

حال اگر به تمامی این شکست ها حمایت اقیانوس عظیم ملت ایران را از قیام مردم مصر در 22 بهمن  اضافه کنیم ، متوجه می شویم که چرا امریکایی ها  به میر حسین موسوی و کروبی دستور داده اند که از ملت ایران انتقام بگیرند . این شد که موسوی و کروبی نسبت به اربابان خود احساس وظیفه کرده و  از اندک هواداران خدانشناس خود دعوت کردند که به دستور ارباب بزرگ چند سطل زباله را به آتش بکشند .بلکه بتوانند توجه ملت ها را از انقلاب مردم مصر  منحرف کرده و به خود جلب کنند.در حالی که تمام دنیا پی به حقارت آنها برده اند و این حرکات نمی تواند جنازه هایی چون موسوی و کروبی و خاتمی را دوباره زنده کند.

این ها همه نشان می دهد که موسوی و کروبی ترقی معکوس (!) کرده اند.اگر سال گذشته به قول سران صهیونیست ، امید آنها بر علیه مردم انقلابی ایران بودند ، بعد از له شدن زیر پای مردم ایران ، تبدیل به نوکرانی شده اند که له له می زنند تا اربابشان دستوری بدهد و خودی نشان بدهند.

اما موسوی و کروبی و دوستانشان باید بدانند که ملت ایران به مزدورانی چون آنها ، تف هم نمی اندازند.

 

   خر وقتی از سر داخل طویله نمی رود ، از دم داخلش می کنند!

اما مسخره ترین و مضحک ترین حرف ، ادعای اخیر موسوی است که انقلاب اسلامی مردم مصر را به فتنۀ حقیر سبز خود مربوط دانسته است!!

در حالی که مردم مصر بر علیه یک مزدور امریکایی قیام کرده اند که به شدت از طرف رسانه هایی چون بی بی سی حمایت می شد و قهرمان ملی نام می گرفت و از این طرف موسوی و کروبی ، مزدورانی هستند که بر علیه مردم ایران و با پشتیبانی امریکا و انگلیس و حمایت رسانه ای آنها فتنه کرده اند و اکنون منفورترین افراد نزد ملت ایران هستند.

چگونه می شود این دو را با هم جمع کرد؟جمع نقیضین!!

حمایت موسوی مزدور از قیام ملت مصر بر علیه حسنی مبارک مزدور!!!

تمام این ها نشان می دهد که پند و اندرز ملت انقلابی ، بر رسوای مادرزادی چون میر حسین اثر ندارد.22 ماه است که  حرامزادگانی چون موسوی و کروبی ، هر غلطی که می خواهند ، می کنند. هر مزخرفی که دلشان می خواهد می گویند و هر دستوری که از اربابانشان می رسد ، کنیز وارانه انجام می دهند.و هر بار نیز از مردم تو دهنی می خورند.

اما وقتی با زبان خوش دست از خیانت بر نمی دارند و سر در آخور خود نمی کنند ، چه باید کرد؟  اگر اندکی عقل داشتند ، بعد از حماسۀ 9 دی 88 باید حساب کار دستشان می آمد .

       

   تغاری بشکند ماستی بریزد             جهان گردد به کام کاسه لیسان!

    این خوش خدمتی موسوی و کروبی  با عث شد که حتی خاندان منفور پهلوی هم برایشان سوت و کف بزنند. اصولاً دستگاه سخن پراکنی بی بی سی دمش به دم موسوی بسته است و به محض فعال شدن این کفتار ، آن یکی هم شروع به پارس کردن می کند.

   همین چند روز قبل ، میلیون ها نفر از مردم مسلمان ایران در جشنوارۀ سالگرد پیروزی انقلاب حضور یافتند .اما این حضور اقیانوس وار ملت غیور ، تبدیل شد به یک خبر نیم خطی از راهپیمایی هزاران (!)نفر در (فقط) تهران !!  انگار در سایر نقاط کشور مردم پای مزخرفات بی بی سی نشسته بوده اند!

    ولی فقط کافی است موسوی کفتار  ، برای اربابانش دمی تکان بدهد و خوش رقصی از کروبی مشاهده شود.  ده ، بیست نفر اوباش کرایه ای در گوشه ای از این مملکت هفتاد میلیونی ، وحشی گری کنندو بی ناموسی خود را عیان نمایند.  در بی بی سی چنان با آب و تاب به آن می پردازند که انگار در ایران حادثه ای شبیه انقلاب مصر رخ داده است و چند خائن مواجب بگیر صهیونیست ها را دعوت می کنند که دور هم جمع شوند و این تجمع خیالی را تحلیل کنند!

    اما این بار این رسوایی دامن خود بی بی سی را هم گرفت.به طوری که در ارتباط مستقیم با تهران ، شعار مرگ بر انگلیس از تلویزیون بی بی سی پخش شد ! و مجری بیچاره که به مِن و مِن افتاده بود ادعا کرد که  به خاطر نداشتن خبرنگار این تجمعات را تأیید نمی کند!!  در حالی که لحظاتی قبل بارها و بارها خبر راهپیمایی میلیونی سبز از تلویزیون دروغ پرداز بی بی سی پخش شد و حرفی  هم از عدم تأیید آن در میان نبود.

 

                       مگس کاری نمی تواند بکند ، فقط باعث چندِش می شود!   

   اما موسوی وکروبی و سایر سگ های صهیونیست باید بدانند که آنها و اربابانشان در این 32 سال هر عمل خبیثی که از دستشان برمی آمده ، دریغ نکرده اند .در همین 22 ماه اخیر چه خباثت ها که از موسوی و کروبی و خاتمی که سر نزد.چه کثافت کاری ها که انجام نشد.خباثت همین افراد چند خانواده را داغ دار کرد.ولی نتیجۀ تمام این خباثت ها بیداری بیشتر مردم ایران شد.تا جایی که در حماسۀ 9 دی پرندگان روی شاخه های درختان نیز بر موسوی و کروبی و خاتمی لعنت می فرستادند!!

 

/ 0 نظر / 15 بازدید