لیست خیانت های فتنه گرا هر روز بلند تر می شود.

دیروز آتش زدن قرآن ،

امروز انکار امام زمان (عج) ،

فردا انکار وجود خدای متعال!؟

 

اکبر گنجی را اکثر ملت ایران به خاطر نظرات وقیحانه اش می شناسند.همان کسی که در کنفرانس ننگین برلین که ننگش تا ابد بر پیشانی جبهۀ اصلاحات خواهد ماند ؛ گفت که ما تلاش داریم (امام)خمینی را طوری تفسیر کنیم که ضد حقوق بشر نباشد!

در حالی که بزرگترین و اصلی ترین منبع قوانین بشری که موجب خوشبختی انسان در دنیا و آخرت خواهد شد  ، همانا قرآن ، از نظر چنین انسان های عقب مانده ای ، فقط به درد مساجد می خورد.

اما در این چند وقت اخیر اتفاقاتی رخ داده که موجب شده جناب اکبر گنجی دور تازه ای از بی حرمتی ها را به مقدسات مردم ، روا دارد  و البته این میر حسین موسوی بود که زمینه را برای این حتاکی ها محیا ساخت.

اکبر گنجی بارها و بارها خود را زبان صریح تر موسوی خواند و ادعا کرد برخی حرف ها را موسوی نمی تواند در ایران مطرح کند (حتماً چون ملت ایران او را زنده نخواهند گذاشت)؛ او در آن سوی آبها و در دامان اربابانش خواهد گفت.

این موضوع را هرگز موسوی و اطرافیانش انکار نکردند.

اکبر گنجی در آخرین بیانات کثیفش ، دست به انکار وجود مبارک امام عصر(عج) زده است.او ادعا دارد که در اسناد تاریخی هیچ سندی دال بر وجود امام دوازدهم موجود نیست!

حال آنکه باید گفت وجود ننگین و کثافت شخصی چون اکبر گنجی بسیار حقیر تر ازآن است که بخواهد مفسر تاریخ مذهب جعفری باشد.

ملت ایران همه می دانند که لازم نیست در این مقال ، اسناد و مدارک و شواهد و روایات  دال بر وجود نارنین امام دوازدهم را نقل کنم.

این دیگر غیر قابل انکار است که ملت ایران شب و روز برای ظهور آن حضرت و برچیدن جبهۀ نفاق و کفر و نیرنگ دعا می کنند.

شنیده ام که در زمان پیامبر (ص) که مردم نادان آن زمان ، در برابر ندای حق طلبی آن حضرت آسمان ریسمان به هم می بافتند و معجزۀ بزرگ آن حضرت را که همانا قرآن باشد ؛ نادیده می گرفتند ، برای بهانه جویی از ایشان تقاضای یک معجزه کردند.

البته گویا آن حضرت هم کی می دانست حتی در صورت اجابت تقاضای آنها ، باز هم بهانه ها و دشمنی ها ادامه خواهد داشت ، همواره معجزۀ جاوید خود را قرآن معرفی می کردند.

به هر حال روزی بنا بر اصرار مردم نادان و جاهل قرار بر این شد که حضرت ماه را از وسط نصف کنند!

پیامبر اکرم به مردم گفتند که از میان دو انگشتش به ماه نگاه کنند.در این لحظه ماه از وسط به دو نیم شد.

اما  انسان های نادانی که وجود خدا را انکار می کردند و در مقابل سنگ ها سجده می نمودند ، دست از حماقت بر نداشتند و  در کمال پر رویی خطاب به پیامبر گفتند « خوب اگر می توانی آن را بچسبان!!!»

حال داستان اکبر گنجی هم چنین است.کسی که  قیافۀ حق به جانب می گیرد  و ادعای روشن فکر بودن دارد ، با وجود این همه دلایل و اسناد و روایات نسبت به وجود امام زمان ، ایشان را انکار می کند و البته موسوی که مدعی است فرزند زهرا (س) است و یاور امام و انقلاب ، او را نمایندۀ خود قرار داده است!

اما ملت ایران می دانند که اکبر گنجی ؛ هم او که خاتمی او را اندیشمند می دانست! ؛  از سلمان رشدی صد ها برابر کثیف تر و نادان تر است.

جناب موسوی هم باید بداند که لیست خیانت های جنبش لجن مالش که پر بود از بی حرمتی به مقدسات و دشمنی با ولایت فقیه و اخیراً آتش زدن قرآن ، اکنون به انکار وجود امام زمان هم مزین شد.

و البته تمام این ها بلا شک جزئی از اهداف میر حسین موسوی و دوستانش بوده است.و باید منتظر ماند ، شاید فردا روزی ، یکی از سران این جنبش منحوس وجود خدای متعال را هم انکار نماید.

اصلاً بعید نیست!

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
حضور

سلام با مطلب زیر به روزم نقل تشرف آیت الله مرعشی به محضر امام زمان(عج) منتظر قدمتان [گل]

bahara

آیت‌الله منتظری پدر انقلاب اسلامی فرمودند:  حفظ نظام مقدمه ‌است برای حفظ و انجام دستورات اسلامی. اگر بنا باشد به بهانه حفظ نظام، اقدامات ضد اسلامی انجام شود، نه نظام خواهد ماند نه اسلام بسیجیها برادران و پدران ما هستند ‌ای برادر بسیجی‌آیا وجدانا شما قبول دارید رفتار شما به مردم مسلمان ما، رفتار اسلامی هست چطور این جمهوریه عزیز اسلامی ما دو‌ام خواهد آورد وقتی‌رفتار دولت با مردم مسلمان ما کاملا غیر اسلامی هست

raz

سلام گذری نیمه نگاهی نظری منتظرپیوندتان هستیم بای www.salamnamin.com